A magyar értékelés első helyezettjeként Bruckban Sziklay-Toldi Marcell

Jó eredménnyel, a magyar értékelés első helyezettjeként és abszolút 7. helyezéssel zárta a SKP – GTC közös versenyét augusztusban az ausztriai Bruckban Sziklay-Toldi Marcell.

A KZ kategóriában összesen 21 versenyző indult, a junior és a szenior versenyzők együtt rajtoltak. Az időmérőn abszolút 7. helyezéssel zárt a Gender Racing Team versenyzője, akinek az első futamon nem sikerült túl jól a rajtja. Az első kanyarban összeért az előtte lévő gokarttal, s így az első spoiler beugrott. Így 5 másodperces időbüntetéssel 10. helyen végzett az összetett értékelésben A második futam rajtja jól sikerült számára, ötödikként sikerült eljönnie, s a futamon végig a 3-4-5 helyért harcolt ellenfeleivel, végül pedig az ötödik helyen zárt a GRT gokartosa 0,03 másodperccel lemaradva a 4. helyezett mögött. A futamon az abszolút 3. legjobb köridőt is sikerült megszereznie, s a magyar értékelésben győzni tudott.