Győzelemmel búcsúzott Montenegrótól

Győzelemmel zárult Szász László  számára a hétvégi montenegrói verseny. Hercegnoviban szerelőinek meg kellett küzdenie technikai problémákkal is, hiszen a tréningen Formula 3000-es versenyautójának fél tengelyét cserélni kellett.

Szerencsére volt cserealkatrész a csapatnál, így ugyan egy tréning kimaradt a szerelés miatt. – Nemcsak technikás, gyors vonalvezetésű, hanem nagyon nehéz pálya volt a montenegrói pálya. A minősége olyan volt, mintha Finnországban jégen versenyeztünk volna. Nagyon csúszott, így az első tréning után másik gumira váltottunk a biztonság és az eredményesség érdekében – nyilatkozta a verseny után az örökös magyar bajnok, aki a hétvégén saját pályarekordja megdöntése céljából áll rajthoz Dubrovnikban, ahol a Dubrovnik Racing Team 30. jubileumi versenyén bemutatót megy.